Ubytování

Hlavní hotelová budova

Jednolůžkový pokoj

je vybavený manželským lůžkem nebo 2 oddělenými lůžky, pracovním stolem s lampičkou, šatní skříní, malou chladničkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Dvoulůžkový pokoj

je vybavený 2 lůžky (lze uspořádat jako manželské lůžko nebo 2 oddělená lůžka), pracovním stolem s lampičkou, šatní skříní, malou chladničkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Třílůžkový pokoj

je vybavený 3 oddělenými lůžky (2 lůžka lze uspořádat jako manželská), pracovním stolem s lampičkou, šatní skříní, malou chladničkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Hotelové apartmá

má obývací pokoj a ložnici s manželským lůžkem, koupelnu s vanou a WC, předsíň s šatní skříní. Obývací pokoj je vybavený rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, pracovním stolem s lampičkou, malou chladničkou a TV + SAT.

Pokoj s balkonem

je vybavený 2 lůžky (lze uspořádat jako manželské lůžko nebo 2 oddělená lůžka), pracovním stolem s lampičkou, šatní skříní, malou chladničkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Je orientovaný do dvora nebo do zahrady.

Bezbariérový pokoj

je vybavený 2 lůžky (lze uspořádat jako manželské lůžko nebo 2 oddělená lůžka), rozkládacím křeslem, pracovním stolem s lampičkou, šatní skříní, malou chladničkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Depandance

Rodinné apartmány se 2 ložnicemi

mají 2 oddělené ložnice s manželskými lůžky, jídelnu s vybavenou kuchyňkou, sprchu, WC, TV + SAT.

Apartmán č. 5 až pro 6 osob

má 1 ložnici se 2 manželskými lůžky a 2 přistýlky, jídelnu s vybavenou kuchyňkou, sprchu, WC, TV + SAT.

Studia

mají 3 - 4 lůžka, vybavenou kuchyňku s jídelním stolem, židlemi a lednicí, TV + SAT., sprchu, WC, terásku.

admin@hk4Pokoje