20%  sleva  na uspořádání  svatební hostiny  a ubytování

v termínu od  1.  11. 2015  -  30.  4.  2016

Najdete u nás příjemné prostředí, které je možno přizpůsobit různým variantám uspořádání.
Sál s prostorem pro tanec a večerní raut, ubytování pro svatební hosty a vyhrazené parkoviště. Barevné sladění tabule a květinové výzdoby je samozřejmostí. Neustále sledujeme nové trendy a nabíráme inspiraci, klademe důraz na praktičnost s cílem vždy vybrat nejlepší řešení.

U nás najdete sál pro Váš výjimečný den zcela nezávislý na běžném chodu hotelové restaurace, se vstupem do zahrady, se samostatným zázemím a obsluhou, která se bude věnovat výhradně Vám.

Společně najdeme prostřednictvím několika návrhů a předběžných cenových nabídek takovou variantu, která bude vyhovovat jak Vašim snům o průběhu obřadu, tak i uspořádání svatební hostiny i Vašim finančním představám.

Dárek pro novomanžele - noc ve svatebním apartmá.

Využijte pro Váš svatební obřad krásnou přírodu a výjimečná místa Českého ráje - zámek Sychrov, Hrubý Rohozec, hrad Kost, Valdštejn, skanzen Dlaskův statek v Dolánkách a další. Obřad může proběhnout také přímo v hotelu.

Každá svatební hostina je pro nás jedinečná. Společně s Vámi budeme hledat nejvhodnější cestu, aby pro Vás byl svatební den opravdový zážitkem.

Svatební menu:
 
oběd
Přípitek Cinzano bianco cena: 40Kč
Předkrm Šunková rolka s křenovou pěnou, pečivo cena: 72Kč
Polévka Hovězí vývar s játrovými knedlíčky cena: 40Kč
Hlavní chod Hovězí svíčková pečeně s houskovým knedlíkem cena: 160Kč
Couvert zahrnuje přípravu a výzdobu svatební tabule cena: 80Kč

Večeře formou  rautu:
 
Pikantní  hovězí  gulášek,  vepřové  minišpízky,  smažené  kuřecí  řízečky,  pečené brambory  s rozmarýnem,  plněné  žampióny  zapečené se sýrem a  zeleninou.
Rostbeef, krájený  pikantní  bůček,  sýrové  roládky,  šunka od  kosti  najemno krájená,  domácí  paštika,  krájená zelenina,  capresse, pečivo.
cena:  320 Kč

Cena  celkem za jednu osobu:  712 Kč

Ubytování:

Dvoulůžkový pokoj  se snídaní, cena:  1 200 Kč

Na  uvedenou  cenovou nabídku  včetně  svatebního menu,  rautu  a ubytování poskytneme  20%  slevu  + dárek pro novomanžele (jedna  noc  v hotelovém  apartmá).

 
Sleva  se  vztahuje  na svatební hostiny  v termínu od  1. 11. 2015  do  30. 4. 2016.